Pierścionek zaręczynowy o nietradycyjnym charakterze

Pierścionek zaręczynowy jest tym elementem naszego codziennego życia, który wymaga od nas szczególnej uwagi. Wybieramy go tak, aby odpowiadał naszej drugiej połówce i aby chętnie nosiła go na dłoni każdego dnia. Jednocześnie musi sprostać wszystkim wyzwaniom, z jakimi się spotka podczas codziennego użytkowania. Jak zatem wybrać ten odpowiedni, który jednocześnie będzie nowoczesny i zachwycający?

Pierścionek ze złota, który przetrwa wieki

Na początek warto skupić się przez chwilę na kwestii samego materiału, z którego powinien być wykonany pierścionek. Najlepiej, aby było to złoto, ponieważ jest niezwykle odporne na działanie warunków atmosferycznych czy jakichkolwiek substancji chemicznych. Co więcej, dobrze wykonane złoto nie ulega też zbyt łatwo zadrapaniom, a nawet jeśli się tak stanie, można bez problemu zdecydować się o latach użytkowania na oczyszczenie i wypolerowanie jego powierzchni, aby znowu prezentowała się jak nowa. Dzięki temu to naprawdę uniwersalne i długowieczne rozwiązanie, a także wspaniała inwestycja.

Warto też zauważyć, że złoto oferuje nam aż trzy kolory: żółty, najbardziej tradycyjny ze wszystkich; biały, który jest niezwykle elegancki i pasuje do wszystkiego; a także różowy, nowoczesny i romantyczny jednocześnie.

Pierścionek z zawieszką

Ciekawym pomysłem na pierścionek zaręczynowy może być nowoczesny model z maleńką zawieszką w kształcie serduszka. Doskonale oddaje on uczucie, które żywi mężczyzna do kobiety i prezentuje się nietypowo na dłoni. Ze względu na bardzo ozdobny charakter sprawdzi się idealnie właśnie jako model ofiarowywany podczas tak wspaniałej okazji, jak oświadczyny. Jest z pewnością świetnym podarunkiem dla kobiet, które cenią sobie niestandardowe projekty biżuterii.

Przeplatany z wieloma kamieniami

Czy twoja ukochana lubi przeplatające się linie i chciałaby otrzymać pierścionek z kilkoma klejnotami? W takim razie świetnym pomysłem może być wybór takiego, który w górnej części został ozdobiony wspaniałą plecionką, pomiędzy którą umieszczono aż cztery czarne kamienie szlachetne. Przez jedną z przeplatających się linii biegnie z kolei cały rząd białych klejnotów, które wspaniale dodają mu blasku. Takie zestawienie prezentuje się jednocześnie elegancko i niecodziennie, a jego idealne wykończenie sprawia, że będzie ozdobą przez wiele długich lat, bez najmniejszej obawy o utratę kamieni.

Geometryczna forma

Być może twoja ukochana preferuje proste, geometryczne formy. W takim przypadku świetnie sprawdzi się nowoczesna konstrukcja pierścionka o kwadratowym, poczwórnym oczku. Jest bardzo okazały dzięki dużej, błyszczącej powierzchni z białego złota, ozdobionej dodatkowo pełnymi blasku cyrkoniami. To unikatowy prezent, który z pewnością przykuje uwagę każdej osoby do dłoni Twojej przyszłej żony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here