Przeszczep włosów Warszawa

Bujna fryzura w młodości nie zawsze dotrwa do późnych lat. Coraz więcej osób traci włosy, między innymi ze względu na szybkie tempo życia i stres, który towarzyszy im każdego dnia. Przeszczep włosów Warszawa to jeden ze sposobów na to, aby przynajmniej częściowo odzyskać włosy, dzięki temu bez wątpienia można poczuć się o wiele lepiej.

Klinika włosa Warszawa

Gdzie udać się, jeżeli na poważnie myślimy o przeszczepie włosów? Klinika włosa Warszawa to jedno z tych miejsc, w którym otrzymamy fachowe wsparcie i pomoc. Na początku warto zaznaczyć, że przeszczep włosów Warszawa to metoda leczenia, która jest bardzo często skuteczna w przypadku łysienia, za którą w całości musimy zapłacić z własnej kieszeni. Wszczepianie włosów nie jest refundowane w ramach ubezpieczenia NFZ. Dlatego też tak istotne jest, aby od początku być w kontakcie z trychologiem, który daje kwalifikacja do przeszczepu. Trycholog spotyka się z pacjentem, a następnie podczas bardzo dokładnego wywiadu zbiera informacje, które dotyczą między innymi historii łysienia. Pyta również o to, jak ten temat wyglądał w najbliższej rodzinie pochodzenia. Dzięki temu może ustalić, czy przeszczep włosów Warszawa w przypadku konkretnego klienta będzie efektywny i da spodziewane rezultaty.

Co trzeba wiedzieć o przeszczepie?

Aby zostać zakwalifikowany do przeszczepu włosów trzeba cieszyć się stosunkowo dobrym zdrowiem. Trycholog da informacje na temat tego, jakie trzeba zrobić badania medyczne, zanim będzie można ustalić termin przeszczepu. Trzeba nastawić się między innymi na klasyczną morfologię krwi oraz badania serca. Jeżeli wszystko jest okej, można ustalić termin. Podczas jednego spotkania będą działy się dwie rzeczy. Po pierwsze z obszaru zbiorczego na głowie pacjenta zostaną pobrane tak zwane grafty. To mieszki włosowe wraz z cebulką. Później następuje wszczepianie włosów, a zatem zapełnianie za pomocą pobranych mieszków tej części skóry na głowie, z której wcześniej wypadły włosy.

Efekty

Jeżeli chodzi o efekty, to na te trzeba będzie trochę poczekać. Co to oznacza? Pierwsze włoski pojawią się po około pięciu lub sześciu tygodniach. To tak zwane baby hair, które są dobrym znakiem i wskazują, że zabieg przebieg pozytywnie. Ze względu na to, że klinika włosa warszawa dysponuje nowoczesnymi metodami, pacjent szybko powraca z do sił po zabiegu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here