Spa

Z pewnością każdy z nas jest zmęczony obecnym dynamicznym i stresującym trybem życia. W świecie, który przepełniony jest sztucznymi kosmetykami, żywnością oraz zanieczyszczeniem środowiska, nie jesteśmy w stanie nawet odetchnąć. Szukając odrobiny relaksu od takiego intensywnego życia wiele osób decyduje się na odwiedzenie miejsca, które oferuje prawdziwy relaks. Rytuał welness sprawdzi się przy tym doskonale. To kompleksowe od nowa ducha i ciała, która dostępna jest postacią relaksacyjnych i pielęgnacyjnych zabiegów. 

Przeczytaj też: https://akcemed.pl/rytualy-wellness-dla-ciala-i-ducha/ 

Rytuały welness – w trosce o duszę i ciało 

Rytuały welness kompleksową odpowiedzią na potrzeby zmęczonych dynamicznym trybem życia i brakiem odpowiedniej pielęgnacji ciała i duszy. To kompleksowe zabiegi odżywiające i odmładzające skórę, z wykorzystaniem egzotycznych olejków roślinnych, naturalnych peelingów na bazie morskiej soli oraz odżywczych maseczek. 

Rytuały welness są doskonałą propozycją dla każdego, kto potrzebuje sposobu na relaks, ale również chciałby zadbać o swoje ciało. Nie powinniśmy więc liczyć na szybki zabieg kosmetyczny, który potrwa zaledwie kilkanaście minut. Powinniśmy przygotować się natomiast na 2 godzinną ucztę dla zmysłów i ciała, która wypełniona jest bogactwem zapachów, doznań i dopuszczenia każdego fragmentu naszej skóry. 

Rytuały welness są doskonałym połączeniem kompleksowej pielęgnacji skóry i relaksacji całego ciała. Całej zabiegu przemyślana jest w taki sposób, aby etapowi relaksacji ciała towarzyszyły też odżywcze i pielęgnujące działanie olejków roślinnych, alg morskich, skoncentrowanych maseczek oraz skutecznych i naturalnych peelingów. 

Rytuały welness – niezwykły relaks 

Z pewnością podczas rytuału welness możemy liczyć na relaksujący masaże z użyciem naturalnych olejków. Połączenie takich zabiegów w sprawie, że nasze ciało doświadczy relaksacji, a napięte mięśnie rozluźniają się. Podczas rytuału czekają nas też skuteczne peelingi z soli morskiej, która złuszczy naszą skórę i przygotuje ją na wchłonięcie substancji odżywczych. Specjalistyczne peelingi z redukujące więcej cellulit oraz rozstępy. Nie zabraknie też odżywczych masek i kremów, które dzięki zastosowaniu peelingu doskonale się wchłoną i dogłębnie odżywią naszą skórę. 

Zobacz też: http://rozkloszowana.pl/porowatosc-wlosow-czym-jest-i-jak-ja-okreslic/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here