Czy z transplantacja włosów wiąże się z ryzykiem

Utrata włosów to bardzo trudny moment zwłaszcza dla kobiet zarówno tych młodych, jak i starszych. Często jest to bardzo niekomfortowa sytuacja, gdzie kobieta czuje się nieatrakcyjna nawet w oczach najbliższej osoby, czyli męża.

Przeszczep włosów czy istnieją ku niemu przeciwwskazania?

Jak wiadomo każdy zabieg nawet ten najprostszy dotyczący transplantacji włosów, wiąże się z pewnymi przeciwwskazaniami, wykluczając poszczególne osoby. Do głównych przyczyn, które zabraniają poddania się zagęszczeniu włosów, jest m.in. problem z krzepnięciem krwi, nieuregulowane ciśnienie, a także przebyty zawał serca.

Ku zdziwieniu żadna klinika przeszczepu włosów nie dokona transplantacji osobom, które borykają się z wszelkimi chorobami zapalnymi skóry, mają cukrzyce lub są uczulone na środki znieczulające w takiej sytuacji nawet zagęszczanie włosów Katowice, nie dojdzie do skutku.

Zdrowy pacjent nie musi się obawiać ryzyka.

Jeżeli potencjalny pacjent okazuje się całkowicie zdrowy, nie musi obawiać się żadnych powikłań ani ryzyka związanego z transplantacją włosów, gdyż nie istnieją żadne przeciwwskazania. Wtedy przeszczep włosów Katowice to gwarancja przeprowadzenia zabiegu przy pomocy najlepszego sprzętu i specjalistów.

Należy dodać, że zagęszczanie włosów Katowice dokonują najlepsi lekarze znający się na swoim fachu. Niestety czasem zdarza się, że ktoś celowo może zataić pewne dolegliwości tylko po to, aby nie został wykluczony z grona zakwalifikowanych osób. Wtedy wiąże się to jak najbardziej z pewnym ryzykiem oraz poważnymi problemami zdrowotnymi.

Odrzucenie przeszczepionych włosów czy to możliwe?

Wielu z nas mających ten problem zastanawia się, czy transplantacja włosów może się nie przyjąć. Każda klinika przeszczepu włosów dokonuje ich transplantacji z innego miejsca na ciele człowieka, gdzie one występują więc ryzyko ich nieprzyjęcia się w ogóle, nie istnieje.

Zdarza się bowiem, że nowe włosy mogą nie rosnąć bądź, może odbywać się to bardzo powoli. Przyczyną może być błąd lekarza poprzez nieprawidłowe wszczepienie mieszka włosowego albo niewłaściwe go przechowywanie podczas przeszczepu. Niestety nie zawsze można ustalić konkretną przyczynę braku wzrostu. Dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego miejsca tj. przeszczep włosów Katowice. Kluczowe jest także odpowiednie dbanie o włosy tuż po przeszczepie, ponieważ to także może mieć pewien wpływ na dalszy wzrost.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here