sztuczki kosmetyczne

Znasz ten moment, kiedy irytująco prosisz kogoś, kto robi zdjęcie, aby je powtórzył, ponieważ nie podoba ci się, jak na nim wyglądasz? To już się nigdy więcej nie zdarzy, dzięki wskazówkom od najlepszego makijażysty i fotografa, które pomogą uczynić Cię bardziej fotogenicznym w mgnieniu oka. Sprawdź te proste sztuczki i dowiedz się więcej o polskiej marce kosmetyków Eveline!

Najpierw nałóż cień do powiek, aby jego nadmiar nie zepsuł podkładu

Makijaż oczu przed nałożeniem podkładu sprawia, że skóra wygląda jak najświeższa, ponieważ można bez śladu zetrzeć cienie do powiek lub pozostałości tuszu do rzęs, które opadają na policzki. Pamiętaj tylko, że mniej znaczy lepiej. Zacznij od delikatnie stonowanego cienia do powiek od Eveline, a następnie rozbuduj go mocniejszymi kolorami z palety, by nie nakładać go zbyt dużo. Przesadny makijaż może natychmiast sprawić, że będziesz wyglądać starzej, zwłaszcza na zdjęciach.

Podkreśl i wyrównaj górną wewnętrzną krawędź oka

Jeśli naprawdę chcesz mieć wyraźne oko, obrysuj górną, wewnętrzną krawędź oka wodoodporną konturówką lub wodoodpornym eyelinerem od Eveline. Rzęsy będą wyglądały na dużo pełniejsze i pomogą Ci podkreślić kształt oka.

Dużo, dużo tuszu do rzęs

Po nałożeniu wybranego cienia i konturówki nałóż kilka warstw tuszu do rzęs. Noszenie go w dużej ilości podkreśla oczy i skupia na nich uwagę. Jeśli nie masz na zdjęciu pomalowanych oczu tuszem do rzęs, znikniesz. Będziesz wyglądać eterycznie, delikatnie i ulotnie bez tuszu do rzęs lub z jego małą ilością. Z tuszem masz szanse nadać zdjęciu drapieżnego charakteru.

Lekki i gładki podkład bez efektu maski

Na zdjęciach ważne jest, aby Twoja skóra wyglądała nieskazitelnie. Chcesz też, aby wyglądała jak Twoja skóra, a nie całkowicie zakryta podkładem, który w efekcie będzie przypominać maskę. Tak więc, jeśli masz piegi i chcesz, aby były widoczne, ale gdzie indziej masz zaczerwienienia, które chcesz zakamuflować, wybierz formułę, która jest czysta, ale zapewnia krycie. Takie rozwiązanie dają pudry od marki Eveline. Nie zapomnij o uszach. Jeśli jesteś osobą, której uszy często się czerwienią, ważne jest, aby i je potraktować podkładem. Dzięki temu nie będą wyróżniać się na zdjęciu.

Źródło: http://ucosmetics.pl/Eveline-polska-marka-znana-na-calym-swiecie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here